Anything Madley and Lunarry Phorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anything Madley and Lunarry Phorum

All about graphic and HTML
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ako sa robia layouty??

Go down 
+2
Sonny
Sparkly
6 posters
Go to page : Previous  1, 2

Viete mi poradit?
áno
Ako sa robia layouty?? - Page 2 Vote_lcap62%Ako sa robia layouty?? - Page 2 Vote_rcap
 62% [ 8 ]
nie
Ako sa robia layouty?? - Page 2 Vote_lcap38%Ako sa robia layouty?? - Page 2 Vote_rcap
 38% [ 5 ]
Total Votes : 13
 

AuthorMessage
S1M0NE
Bigger mutantik:)
S1M0NE


Number of posts : 170
Age : 32
Registration date : 2006-12-31

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySun 7 Jan - 3:29

graphicc wrote:
ale existují vyjímeèní lidé kteøí mají k dokonalosti málo... a tìm se øíkají pøátelé...

hezky øeèeno... Smile
Back to top Go down
http://emilybrowning.wz.cz/
S1M0NE
Bigger mutantik:)
S1M0NE


Number of posts : 170
Age : 32
Registration date : 2006-12-31

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySun 7 Jan - 3:29

vikus wrote:
no asi tak Smile niekedy sa neviem vyjadrit slovami tak pouzijem smajla

a od toho pøece sou, ne?! Very Happy Smile Laughing Wink Evil or Very Mad What a Face
Back to top Go down
http://emilybrowning.wz.cz/
Sparkly
Mutantik:)
Sparkly


Number of posts : 71
Age : 29
Localisation : Hnúšťa
Registration date : 2006-08-21

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptyThu 1 Mar - 19:05

graphicc wrote:
J8 mám na webu tutoriál na layouty Smile I když už asi víš jak a to..-
ehm, ani nie Evil or Very Mad lebo ked som to robila v poznamkovom bloku, mi to neslo skontrolovat(v IE, firefoxe a tak)..az kym som dnes neprisla ze v mojom PC existuje notepad, trosku sa to este ucim takze neviem neviem co len z toho bude Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
Sparkly
Mutantik:)
Sparkly


Number of posts : 71
Age : 29
Localisation : Hnúšťa
Registration date : 2006-08-21

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptyThu 1 Mar - 19:07

Som rozmyslala, ze si urobim jednustranku aby som nemala problem. A dam nan 3 entery ktore by viedli do animals, graphics, blog....no..tuzba je tuzba, ale ako na to? Shy
Back to top Go down
Sonny
The biggest mutantik:)
Sonny


Number of posts : 614
Age : 31
Localisation : Sibir :D
Registration date : 2006-04-07

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptyThu 1 Mar - 23:01

Forest-Girl wrote:
graphicc wrote:
J8 mám na webu tutoriál na layouty Smile I když už asi víš jak a to..-
ehm, ani nie Evil or Very Mad lebo ked som to robila v poznamkovom bloku, mi to neslo skontrolovat(v IE, firefoxe a tak)..az kym som dnes neprisla ze v mojom PC existuje notepad, trosku sa to este ucim takze neviem neviem co len z toho bude Evil or Very Mad Evil or Very Mad
NOtepad a poznamkový blok je to iste
Back to top Go down
http://www.jojo.fanlounge.org/
Sparkly
Mutantik:)
Sparkly


Number of posts : 71
Age : 29
Localisation : Hnúšťa
Registration date : 2006-08-21

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptyFri 2 Mar - 14:19

oops ja som blbaa...som pisala narychlo..
nie notepad ale PSPad aach do prdeli Evil or Very Mad
PS: inak stranka sa ma zatial dobre, len mam par otazok, na ktore mi prosim niekto mozte dat kod...teda ak sa vam chce.

No tak poprve...preco mi nefunguje diakritika? Napísala som trebárs "páči" a ukázalo sa to ako "páèi"...kamoška dala kód, ale nefunguje to ani v menu ani ehm..ak to voláte?OK...v..texte no..

Po druhe..na toto nemusite davat kod lebo ja ho viem, ale nefunguju mi odkazy. Obrazky neviem ci funguju bo som neskusala.

Po tretie..chcela by som na stránku 3 enterky-čo by viedli do animals, graphics a blog. Chcem ich preto, aby som nemala zbytočne veľa stránok, potom zabudnem aké mám...reku mi stačí jedna s väčším obsahom(len dúfam že sa mi to na webzdarma zmestí scratch ).Mám len problém, ako si mám také enterky nakódovať. Prosím, dáte kód?

Diky moc, ked budem mat este daky problem, napisem. Inak z toho "notepad" si nic nerobte..vcera bolo "pozde" hodinuz som sa musela ponahlat vypnut..bo ja musim chodit spat o pol deviatej...pre moju mamu je pozde ked chodim o pol desiatej!

Ozik...jezis prepacte mii Evil or Very Mad Evil or Very Mad som blbááá...ako si urobím podkategórie? Trebárs do My pets chcem dať napríklad Snehuľko, N. Gin...
Ak chcete, môžte mi napísať aj na ICQ: 325667952, alebo SKYPE: Sparkly125(alebo sparkly125 ??), alebo na MSN: Natka185@hotmail.com


Last edited by on Fri 2 Mar - 17:03; edited 3 times in total
Back to top Go down
Sparkly
Mutantik:)
Sparkly


Number of posts : 71
Age : 29
Localisation : Hnúšťa
Registration date : 2006-08-21

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptyFri 2 Mar - 14:30

Ked by bol ten web ozaj hotovy,mozno by mi ho mary mohla dat do web rating, aby som vedela ci ho nemam niak poupravit, ci sa paci, aku kritiku nan mate a tak...ale to hovorim este "dni" dopredu Flower:) Graphicc Rocks!!
Back to top Go down
Mary
Boss Mutantikov
Mary


Number of posts : 686
Age : 35
Registration date : 2006-03-31

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySat 3 Mar - 10:22

tak po prvé, <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> toto musíš ma v head
po druhé, daj si pozor na velké a malé písmená(odporúèam malé) a nepoužívaj diakritiku
po tretie: ide o to, èi to chceš ma na každú enterku obrázok zvl᚝, to je jednoduché, je to ako normálny odkaz, len namiesto nápisu tam dáš kód obrázku. Ak to chceš ma v jednom obrázku, odporúèam tutorial na mapy na AM:)
no a tie podkategórie, veï to sú normálne odkazy, nie?
Back to top Go down
https://mary.forumotion.com
Sonny
The biggest mutantik:)
Sonny


Number of posts : 614
Age : 31
Localisation : Sibir :D
Registration date : 2006-04-07

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySat 3 Mar - 10:32

to iste som jej napisal vèera cez msn Very Happy
Back to top Go down
http://www.jojo.fanlounge.org/
Mary
Boss Mutantikov
Mary


Number of posts : 686
Age : 35
Registration date : 2006-03-31

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySat 3 Mar - 10:33

ach jaj, som pozadu:D
Back to top Go down
https://mary.forumotion.com
Sparkly
Mutantik:)
Sparkly


Number of posts : 71
Age : 29
Localisation : Hnúšťa
Registration date : 2006-08-21

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySat 3 Mar - 17:39

to nevaa, aspon to budeme mat vsetci po ruke, teraz ma hlavne trapia tie entery Shy ale neboj, nie si pozadu, lebo si to budem moct hockedy kuknut drunken
Back to top Go down
Sparkly
Mutantik:)
Sparkly


Number of posts : 71
Age : 29
Localisation : Hnúšťa
Registration date : 2006-08-21

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySat 3 Mar - 17:42

Mary wrote:
no a tie podkategórie, veï to sú normálne odkazy, nie?
jj ked mi to sonny vysvetlil hned ma napadlo Evil or Very Mad
pokusim sa daco robit s tymi enterkami, hadam to vyjde, zatial vsetko v poho, okrem vysky menu Evil or Very Mad
Back to top Go down
Sonny
The biggest mutantik:)
Sonny


Number of posts : 614
Age : 31
Localisation : Sibir :D
Registration date : 2006-04-07

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySat 3 Mar - 18:17

Forest-Girl wrote:
to nevaa, aspon to budeme mat vsetci po ruke, teraz ma hlavne trapia tie entery Shy ale neboj, nie si pozadu, lebo si to budem moct hockedy kuknut drunken
Niè v zlom ale Messanger ma historiu správ Surprised
Back to top Go down
http://www.jojo.fanlounge.org/
Sparkly
Mutantik:)
Sparkly


Number of posts : 71
Age : 29
Localisation : Hnúšťa
Registration date : 2006-08-21

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySat 3 Mar - 20:58

No ja viem, ale ja si histórie ukladám do obľúbených položiek, a obľúbené položky mi z plochy voľakde zmizli, a bohvie kde Evil or Very Mad ci mi ho aj stryko nedal do kosa scratch on moc nevie s pocitacom, no aspon v IE sa mi zobrazuje

no tak ja som furt zvedava ako bude vyzerat moj buduci web, no viem ze hrozne Evil or Very Mad

aj kamoske pomaham robit web, a celkom sa jej darí, furt si posielame indexy albino
no neviem si odhadnúť tú výšku sprostého menu! ja sa na menu vykašlem, nebudem tam mať top affs a basta. furt mi to menu nejde ako má a text mi prešmykne za menu!!to sa nedá!
Back to top Go down
Sonny
The biggest mutantik:)
Sonny


Number of posts : 614
Age : 31
Localisation : Sibir :D
Registration date : 2006-04-07

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptyFri 6 Apr - 10:01

Ako pokraèuješ?
Back to top Go down
http://www.jojo.fanlounge.org/
Sparkly
Mutantik:)
Sparkly


Number of posts : 71
Age : 29
Localisation : Hnúšťa
Registration date : 2006-08-21

Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 EmptySat 14 Apr - 17:04

Zatiaľ to ide, a rozhodla že menu dám asi do iframe keď mi to tak nešlo
Back to top Go down
Sponsored content





Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ako sa robia layouty??   Ako sa robia layouty?? - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Ako sa robia layouty??
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Aku grafiku robite najradšej

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Anything Madley and Lunarry Phorum :: Graphic-
Jump to: